Apollolaan 56
Op zoek naar een royaal appartement waar modern wooncomfort en een centrale ligging perfect samenkomen? Dit zeer ruime, volledig gemoderniseerde en instapklare appartement in het centrum van Heerlen, boven winkelcentrum ’t Loon, heeft alles in huis om u direct thuis te laten voelen. Met een fantastisch uitzicht en alle voorzieningen binnen handbereik is dit een heerlijke plek voor wie comfortabel en eigentijds wil wonen. Het tot in de puntjes verzorgde appartement beschikt over maar liefst 3 ruime slaapkamers, een moderne badkamer, ruime living en open, luxe keuken en 3 balkons om optimaal te genieten van het prachtige uitzicht!
Indeling:
Begane grond:
Via de gezamenlijke entree met bellentableau en brievenbussen bereikt u het appartementencomplex. Hier bevinden zich tevens de toegang tot de parkeergarage, het lift- en trappenhuis en de gezamenlijke fietsenstalling. Daarnaast beschikt het appartement over een eigen, afgesloten privéberging van ca. 5 m².
Zesde verdieping:
Via de lift bereikt u de gezamenlijke hal, die slechts toegang biedt tot twee appartementen. Dit zorgt voor extra privacy en een rustig woongevoel.
Bij binnenkomst in het appartement treft u de ruime hal met intercominstallatie en garderobe. Tevens bevindt zich hier een praktische bergkast met de installatie voor de stadsverwarming. Vanuit de hal zijn vrijwel alle vertrekken bereikbaar. De separate, geheel betegelde toiletruimte is voorzien van een vrijhangend toilet en fonteintje.
De riante woonkamer vormt samen met de eetkamer en open keuken het hart van het appartement. Via stijlvolle dubbele stalen deuren met grote glaspartijen betreedt u de woonkamer, waar direct de ruimte en de prachtige lichtinval opvallen. De vele raampartijen bieden een panoramisch uitzicht en geven het geheel een heerlijk open karakter.
De woonkamer, eetkamer en open keuken hebben samen een indrukwekkend oppervlak van circa 65 m². Er is volop ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek, ideaal voor gezellige avonden met familie en vrienden. Tevens is de woonkamer uitgerust met een airconditioning voor extra leefcomfort. De luxe, moderne keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met afzuigkap, koelkast, combi-oven en vaatwasser. De combi-oven is circa drie jaar oud en de vaatwasser is nieuw.
Vanuit zowel de woonkamer als de eetkamer heeft u toegang tot het balkon aan de voorzijde. Hier kunt u heerlijk genieten van het uitzicht. Het elektrisch bedienbare zonnescherm zorgt op zonnige dagen voor extra comfort.
Via de verdeelhal bereikt u de drie volwaardige slaapkamers. Dankzij de royale afmetingen zijn deze kamers veelzijdig in te richten, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of hobbykamer.
Slaapkamer 1: circa 4,58 x 3,83 m, voorzien van airconditioning.
Slaapkamer 2: circa 5,20 x 3,24 m, momenteel ingericht als kleedkamer.
Slaapkamer 3: circa 5,20 x 3,26 m, eveneens voorzien van airconditioning.
Een bijzonder detail is dat alle drie de slaapkamers toegang bieden tot een balkon. Hierdoor beschikt iedere slaapkamer over een fijne verbinding met de buitenruimte en het uitzicht.
De geheel betegelde, moderne badkamer is praktisch en stijlvol ingericht. U beschikt hier over een comfortabele inloopdouche, een dubbele vaste wastafel en een aansluitpunt voor de wasapparatuur.
Bijzonderheden:
– Volledig gemoderniseerd en instapklaar.
– Royale woon- en eetkamer met open keuken van circa 65 m².
– Drie ruime slaapkamers waarvan 2 met airconditioning.
– Drie balkons met een fraai uitzicht.
– Vernieuwde kunststof balkondeuren met HR++-dubbelglas.
– Hardhouten kozijnen met dubbel glas.
– Nette laminaatvloer in vrijwel het gehele appartement, met uitzondering van de badkamer en het toilet.
– Eigen, afgesloten privéberging van circa 5 m².
-Gezamenlijke fietsenstalling.
– VVE bijdrage is € 401,93,- per maand (incl. collectieve opstalverzekering en water).
– Mogelijkheid voor het huren van een parkeerplaats in de parkeergarage voor circa € 77,90 middels Q-park abonnement (max 2 voertuigen per huishouden).
– Het appartement wordt verwarmd middels stadsverwarming.
– Gelegen op de zesde verdieping boven winkelcentrum ’t Loon, met alle winkelvoorzieningen in het gebouw gelegen.
– Liftinstallatie aanwezig.
Op zoek naar een royaal appartement waar modern wooncomfort en een centrale ligging perfect samenkomen? Dit zeer ruime, volledig gemoderniseerde en instapklare appartement in het centrum van Heerlen, boven winkelcentrum ’t Loon, heeft alles in huis om u direct thuis te laten voelen. Met een fantastisch uitzicht en alle voorzieningen…
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Vraagprijs € 335.000,- k.k.
- Aanvaarding In overleg
- Soort bouw Bestaande bouw
- Bouwjaar 1967
- Onderhoud binnen Goed tot uitstekend
- Onderhoud buiten Goed tot uitstekend
- Gebruiksoppervlakte wonen ca. 153 m2
- Oppervlakte gebouwgebonden ca. 30 m2
- Externe bergruimte ca. 5 m2
- Inhoud ca. 450 m3
- Aantal kamers 4 kamers
- Aantal slaapkamers 3
- Aantal badkamers 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen Toilet, douche, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting
- Aantal woonlagen 1 woonlagen
- Voorzieningen Lift, airconditioning
- Energielabel C
- Isolatie Dubbel glas
- Verwarming Stadsverwarming
- Warm water Centrale voorziening
- Ligging In centrum
- Aantal schuren / bergingen 1
- Parkeerfaciliteiten Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeergarage
- Garage Geen garage
Plattegronden
Cijfers voor de wijk
Burgerlijke staat
- Gehuwd 305
- Ongehuwd 250
- Gescheiden 85
- Verweduwd 90
Leeftijd in gemeente
- 0-15 13%
- 15-15 11%
- 25-45 24%
- 45-65 31%
- 65+ 22%
Leeftijd buurtbewoners
- 0-15 3%
- 15-15 8%
- 25-45 18%
- 45-65 23%
- 65+ 48%
Benieuwd naar de waarde van je woning?
Maak dan een afspraak voor een gratis waardebepaling zonder verplichtingen.
Downloads
Even binnenkijken?
Neem vrijblijvend contact met ons op.